MÖBLER / Bord / Skrivbord / logebord 9007089
nr 900 7089
Skrivbord / logebord
1880-tal, proveniens Kungliga Operan, Lock för spegel (spegel saknas), Furu, längd: 122, djup: 6, höjd: 76
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 juni 2014
kl 19:03:37
16/6 18:23:25